Menu
Your Cart

Blogs

11 Apr Rožu stādu stādīšanas vadlīnijas
0 633
Kailsakņu rožu stādīšana:par apmēram 20 cm saīsina dzinumu (pēc izvēles to var darīt arī pāris nedēļas pēc iestādīšanas, kad augs iesakņojies);pavasara stādījumiem augu var iegremdēt ūdenī;rozi stāda tā, lai potējuma vieta atrodas apmēram 5 cm zem augsnes virskārtas, tad tā būs pasargāta no izsalšan..
11 Apr Kā kopt rožu stādu?
0 609
Vasaras periodā vēlams regulāri nogriezt pārziedējušos ziedus, tas veicinās ātrāku un biežāku jauno ziedu attīstību;Roze, kas uzpotēta uz potcelma, var izdzīt atvasi – meženi zem potējuma vietas t.i. no potcelma, tādā gadījumā vēlams atsegt meženi un apgriezt to pēc iespējas tuvāk sakņu kaklam. Meže..
11 Apr Griezto rožu kopšanas, uzglabāšanas un transportēšanas ieteikumi
0 506
Vienmēr izmantojiet tīru vāzi ar tīru ūdeni. Ziemas periodā lieciet rozes siltā ūdenī!Noņemiet visas lapas, kas atradīsies zem ūdens līmeņa vāzē un lapas, kas salauztas vai bojātas.Mainiet rozēm ūdeni katru dienu, nomazgājiet kāta galus un izmazgājiet vāzi. Vienlaikus apgrieziet kāta galus apmēram 1..
11 Apr Kā pareizi ieziemot rozes?
0 401
 Rudenī vēlams augu aprušināt un apraust ar zemi. To var darīt arī pavasarī, kad sāk cirkulēt auga sula un tie ir īpaši jutīgi;Apsegšana ar egļu zariem skaidrās ziemas dienās apēnos rozes un pasargās no to izžūšanas saulē;Rožu apgriešanu vēlams veikt pavasarī, pirms parādās jaunie dzinumi un sāk pie..
11 Apr Kā izvēlēties vietu, kur stādīt rožu stādus?
0 399
Vēlams ņemt vērā, lai iecerētā rožu stādīšanas vieta atbilstu šādām prasībām:saulaina; pietiekamā attālumā no krūmiem;ar labu gaisa cirkulāciju;ar pH līmeni 6.5 un 7.5;ar vienmērīgu ūdens pievadīšanu;ar pietiekamu barības vielu nodrošinājumu.Vajadzētu izvairīties no vietām:kur rozes agrāk jau bijuša..
30 Mar COVID-19
0 9
Cienījamie klienti,Vēlamies darīt zināmu, ka SIA "Ar B Agro" turpina savu ikdienas darbu kā ierasts līdz turpmākiem valdības paziņojumiem. Tomēr, saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī vīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ, aicinām rūpīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, apmeklējot mūsu uz..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējuma uzskaite.