Menu
Your Cart

blogs

03 maijs Rožu stādi bitēm
0 3641
Kāpēc bites ir tik svarīgas un kā tām palīdzēt? Pat neņemot vērā to, ka bites nekad neguļ un savu dzīvi pavada darbā, ievācot nektāru un ziedputekšņus, kurus vēlāk pārstrādā medū un bišu maizē, bite ir šīs planētas galvenais apputeksnētājs, kas apputeksnē trešdaļu barības, ko patērējam pārtikā un 80..
14 apr. Rozes uz balkona
0 4229
Vissvarīgākais uzdevums ir izvēlēties piemērotas rožu šķirnes. Lai gan balkona kastēs iespējams stādīt arī mini rozes, mēs īpaši iesakām 2 šķirnes no mūsu piedāvājuma klāsta - Cubana un Knirps. Šo šķirņu augšanas tendence perfekti piepilda balkonu konteinerus, lai panāktu maksimāli krāšņu efektu. Da..
11 apr. Kā izvēlēties vietu, kur stādīt rožu stādus?
0 3180
Vēlams ņemt vērā, lai iecerētā rožu stādīšanas vieta atbilstu šādām prasībām:saulaina; pietiekamā attālumā no krūmiem;ar labu gaisa cirkulāciju;ar pH līmeni 6.5 un 7.5;ar vienmērīgu ūdens pievadīšanu;ar pietiekamu barības vielu nodrošinājumu.Vajadzētu izvairīties no vietām:kur rozes agrāk jau bijuša..
11 apr. Kā kopt rožu stādu?
0 4481
Vasaras periodā vēlams regulāri nogriezt pārziedējušos ziedus, tas veicinās ātrāku un biežāku jauno ziedu attīstību;Roze, kas uzpotēta uz potcelma, var izdzīt atvasi – meženi zem potējuma vietas t.i. no potcelma, tādā gadījumā vēlams atsegt meženi un apgriezt to pēc iespējas tuvāk sakņu kaklam. Meže..
11 apr. Kā pareizi ieziemot rozes?
0 3887
 Rudenī vēlams augu aprušināt un apraust ar zemi. To var darīt arī pavasarī, kad sāk cirkulēt auga sula un tie ir īpaši jutīgi;Apsegšana ar egļu zariem skaidrās ziemas dienās apēnos rozes un pasargās no to izžūšanas saulē;Rožu apgriešanu vēlams veikt pavasarī, pirms parādās jaunie dzinumi un sāk pie..
11 apr. Rožu stādu stādīšanas vadlīnijas
0 6443
Kailsakņu rožu stādīšana:par apmēram 20 cm saīsina dzinumu (pēc izvēles to var darīt arī pāris nedēļas pēc iestādīšanas, kad augs iesakņojies);pavasara stādījumiem augu var iegremdēt ūdenī;rozi stāda tā, lai potējuma vieta atrodas apmēram 5 cm zem augsnes virskārtas, tad tā būs pasargāta no izsalšan..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējuma uzskaite.