Menu
Your Cart

Par mums

SIA „Ar B Agro” siltumnīcās ar kopējo platību 1,5 ha audzē rožu stādus dārzam, īsos gurķus, agrās un vēlās zemenes, vasaras puķes.

Uzņēmumā esam attīstījuši augstu ražošanas tehnoloģiju, kas nodrošina augiem vislabvēlīgākos augšanas apstākļus. Kaitēkļus apkarojam ar bioloģiskām metodēm, līdz ar to ķīmisko augu aizsardzības līdzekļu izmantošana samazināta līdz absolūtam minimumam. Aktīvi strādājam, lai ik gadu savus klientus iepriecinātu ar arvien jaunākām, skaistākām, smaržīgākām un izturīgākām rožu stādu šķirnēm.

Lai nodrošinātu pircējus ar jaunākajām rožu stādu modes tendencēm, sekojam līdzi aktualitātēm pasaules mērogā, un sadarbojamies ar audzētājiem un selekcionāriem no Vācijas, Holandes, Beļģijas u.c.

Katrā stādā ieliekam īpašas rūpes un mīlestību, lai ikvienam nosūtītu vēstījumu no senās ķīniešu gudrības: "Nedaudz smaržas paliek arī tajā rokā, kura pasniedz Tev rozes!"

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējuma uzskaite.