Menu
Your Cart

TĒJHIBRĪDROZES

TĒJHIBRĪDROZES

Mūsuprāt, nav elegantāku rožu par tējhibrīdrozēm. Tām raksturīgi perfekti, slaidi dzinumi un lieli, krāšņi, pildīti ziedi ar katrai šķirnei unikālu un vilinošu smaržu, smaržas intensitāti. To augstums parasti ir no 0.7 līdz 1.2 m un vislabāk izskatīsies stādītas tējhibrīdrožu grupās.


Ziedi visbiežāk parādās pa vienam (ne ziedkopās) ar vienu vai diviem sānu pumpuriem uz šo rožu garā kāta, kas padara tās ideāli piemērotas kā grieztās rozes vāzē. Ņemot vērā to noturību vāzē, no tām iespējams veidot arī krāšņus pušķus, kas savas smaržas un krāsas dēļ padarīs tos nepārspējamus. Šīm rozēm gan nepieciešama rūpīgāka piesegšana ziemā un uzmanība vasarā, taču varam droši teikt, ka ieguldītās rūpes tiks atalgotas ar neaprakstāmi krāšņu ziedēšanu. 


Atgādinām! Lai nodrošinātu rožu optimālu ziedēšanu arī vāzē, iesakām tās griezt agri no rīta, un kad pumpuru pirmās ziedlapiņas jau pavērušās (nogriežot rozi, kas ir pārāk ciešā pumpurā, tā var arī neatplaukt). 

AVALANCHE+
Jaunums Uz pasūtījumu
BLUE GENE
Jaunums Uz pasūtījumu
CONCORDE® CONCORDE®
Jaunums Uz pasūtījumu
Rāda no 1 līdz 12 kopā 40 (Kopā lapu - 4)
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējuma uzskaite.