Menu
Your Cart

KRŪMROZES

KRŪMROZES

Nav labākas izvēles par krūmrozēm tiem, kas, neskatoties uz aizņemtu ikdienu, vēlas savienot mežonīgumu ar elpu aizraujošu skaistumu savā dārzā.


Tās ir rozes, kam raksturīga liela izturība, augsta ziemcietība un viegla uzturēšana. Krūmrozes veido bagātīgi zarotus, kompaktus, spēcīgi augošus, visbiežāk līdz 1.5 m augstus krūmus. Turklāt tie pieejami ar dažāda lieluma, formu, pildījuma, smaržu un krāsu ziediem, kas izvietoti 3 - 10 vairogveida ziedkopās. Tiem raksturīga bieža ziedēšana no jūnija līdz pirmajām salnām. 


Lai gan pilnvērtīga augsnes sagatavošana ir būtiska jebkurai rožu grupai, jau pēc 2 gadiem šīs rozes diezgan patstāvīgi zied kā atsevišķi augi vai var kalpot grupās kā lieliski dzīvžogi. 

DONATELLA® Meikerira DONATELLA® Meikerira
Uz pasūtījumu
Zīmols: Ar B Agro
Krūmrozes veido bagātīgi zarotus, kompaktus, spēcīgi augošus, līdz 1,5 m augstus krūmus. Dažāda lieluma ziedi, atšķirīgas formas un pildījuma veidi, 3 - 10 vairogveida ziedkopās...
9,00€
Bez nodokļa:7,44€
HERKULES® HERKULES®
Pieprasīts Uz pasūtījumu
JAZZ® JAZZ®
Jaunums Uz pasūtījumu
Rāda no 1 līdz 12 kopā 37 (Kopā lapu - 4)
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējuma uzskaite.